کد خبر : 202844
تاریخ انتشار : یکشنبه 17 مهر 1401 - 16:28

دانلود زیرنویس سریال Merlí ۲۰۱۵ – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس سریال Merlí ۲۰۱۵ – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس سریال Merlí ۲۰۱۵ فرانسیس اورلا در نقش مرلی برگرون. مرلی ۵۵ ساله، یک استاد فلسفه با مجموعه ای از اخلاق و زندگی بی بند و بار است. پس از اینکه از آپارتمانش بیرون انداخته شد و مجبور شد با مادرش زندگی کند، به عنوان معلم در موسسه آنجل گیمرا، جایی که پسرش برونو

دانلود زیرنویس سریال Merlí ۲۰۱۵ فرانسیس اورلا در نقش مرلی برگرون. مرلی ۵۵ ساله، یک استاد فلسفه با مجموعه ای از اخلاق و زندگی بی بند و بار است. پس از اینکه از آپارتمانش بیرون انداخته شد و مجبور شد با مادرش زندگی کند، به عنوان معلم در موسسه آنجل گیمرا، جایی که پسرش برونو در آنجا تحصیل می کند، شغل پیدا می کند. نشان داده می شود که او دارای شوخ طبعی تیره و ذوق کنایه است، که سایر معلمان آن را آزاردهنده می دانند، اما دانش آموزان او را می پرستند. آنها او را بدیع، سرگرم کننده و محرک می دانند. مرلی یک پسر به نام برونو دارد که ۱۶ سال سن دارد. هنگامی که مادر برونو برای زندگی حرفه ای و عشقی خود به رم می رود، برونو را ترک می کند تا با پدرش زندگی کند و این دو با وجود مشاجرات و اختلافات خود مجبور به آشتی می شوند. تمایل مرلی به بیان نظرش و انجام کارها به روش خودش باعث می شود بسیاری از اطرافیان او از جمله پسرش ناراحت شوند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس سریال Merlí 2015 - بلو سابتایتل

زیرنویس سریال Merlí ۲۰۱۵ پر پونس در نقش یوگنی بوسک. یوگنی استاد ادبیات و زبان کاتالان و رئیس مطالعات است. او تقریباً در سن مرلی است و خود را معلمی قابل توجه می داند – تا اینکه مرلی از راه می رسد و یوجنی را در سایه خود رها می کند. یوگنی نقطه مقابل مرلی است: او یک معلم سنتی است که کار خود را به روشی متعارف انجام می دهد – کاملاً برعکس مرلی. شاگردان یوگنی به دلیل ماهیت سختگیرانه و رابطه سخت او با شاگردانش، با او لقب “هیتلر” را ندارند. یوگنی نمی تواند مرلی را تحمل کند و به جذابیت و محبوبیت او و همچنین به توانایی او برای فرار از هر چیزی حسادت می کند. در فصل دوم، کورالینا به عنوان رئیس مطالعات جایگزین یوجنی می‌شود و بیزاری متقابل او و مرلی از او منجر به نوعی اتحاد بین دو دشمن سابق می‌شود.
پائو دورا در نقش تونی. (فصل ۱-۲) تونی مدیر موسسه انجل گویمرا است. او بیوه است، مسئولیت پذیر است و شغلش را دوست دارد. هدف تونی این است که مؤسسه به آرامی کار کند و تا حد امکان کمتر درگیری بین دانش آموزان، معلمان و والدین داشته باشد. شکایت معلمان از مرلی، روش‌ها و شخصیت او، حفظ آرامش تونی را در مؤسسه دشوار می‌کند. تونی همچنین معلم ریاضی است و عموماً مورد علاقه دانش آموزان است. او تلاش می کند تا از هر معلمی قدردانی کند و به تفاوت های آنها احترام بگذارد.
دانلود زیرنویس سریال مرلی ۲۰۱۵ پپ جووه در نقش سانتی. (فصل ۱) سانتی استاد ادبیات و زبان اسپانیایی است. او حدود ۵۰ سال سن دارد و به عنوان معلمی دوست داشتنی و مهربان به تصویر کشیده می شود که قدر کارش را می داند و از همه استقبال می کند. در این موسسه بود که او با همسرش گلوریا، معلم هنر آشنا شد. او مرلی را بسیار دوست دارد و او را جالب و اصیل می داند. سانتی اضافه وزن دارد و توسط برخی از دانش‌آموزان به‌ویژه برونو مورد آزار و اذیت کلامی قرار می‌گیرد. با این حال، سانتی همیشه وزن خود را با افتخار می پوشد. در پایان فصل اول، او بر اثر حمله قلبی می میرد و برونو را پر از پشیمانی و گناه می کند.
آسون پلاناس در نقش گلوریا. گلوریا همسر سانتی و استاد هنر فنی و پلاستیک است. او شغل خود را دوست دارد و می داند که چگونه احترام دانش آموزان را جلب کند. اگرچه در ابتدا در مورد مرلی مردد بود، اما با او گرم می شود. او که یک هنرمند با استعداد است، با دادن نقاشی برتا به مرلی برای یکی از طرح‌هایش به او کمک می‌کند.

زیرنویس سریال Merlí 2015 - بلو سابتایتل
زیرنویس Merlí ۲۰۱۵ پاتریشیا بارگالو در نقش میریا. Mireia معلم زبان لاتین است. او دو پسر دارد و در حین کار بسیار نگران آنهاست، زیرا پدرشان تلاش زیادی برای تأمین رفاه آنها نمی کند. او از ازدواج خود ناراضی است و خود را جذب یوجنی می بیند.
مار دل هویو در نقش لایا. (فصل ۱) لایا معلم انگلیسی است. او ۲۷ سال سن دارد و نسبت به حیوانات به ویژه سگ ها مهربان و علاقه مند است. او بسیار جذاب است و با معلم تربیت بدنی (PE) آلبرت قرار می گیرد. او یکی از اولین اعضای ستاد است که از مرلی دفاع می کند. در فصل دوم، او موسسه را ترک می کند و الیزندا جایگزین او می شود.

زیرنویس سریال مرلی ۲۰۱۵ روبن د اگویا در نقش آلبرت. (فصل ۱) آلبرت معلم ورزش است. او ۲۷ سال دارد و با همه مهربان است. او در فصل دوم حضور ندارد. پپا لوپز در نقش کورالینا. (فصل ۲) او حدود ۶۰ سال سن دارد، بسیار محافظه کار است و دوستان کمی دارد. در فصل دوم، او به عنوان رئیس مطالعات، جایگزین یوجنی، و استاد تاریخ اسپانیایی به مؤسسه می‌پیوندد. کورالینا روش خاص خود را برای انجام کارها دارد و درک کمی از کسانی که متفاوت از او فکر می کنند نشان می دهد. یکی از این افراد مرلی است و از فصل اول این دو نفر با هم اختلاف دارند. او بسیار سخت گیر و متعهد به کار و ارزش های خود است.

زیرنویس Merlí 2015 - بلو سابتایتل
فران رانی در نقش مانوئل میلان. (فصل ۲) که همه او را به سادگی میلان می شناسند، او معلم جدید ادبیات و زبان اسپانیایی پس از سانتی است. او ۶۲ سال دارد و معلم خوبی است. او احترام شاگردانش را در اولین ملاقات با آنها به دست می آورد. او دوست گلوریا می شود.
ساندرا مونکلوس در نقش الیزندا. (فصل ۲-۳) الیزندا معلم انگلیسی جدید بعد از لایا است. در حدود ۴۰ سالگی به نظر می رسد که او شغل خود را دوست ندارد و در اولین فرصت از موسسه ناپدید می شود. او از طرفداران پرشور جنبش استقلال کاتالونیا است.
Manel Barceló   در نقش Quima. (فصل ۲ تا ۳) کویما یک زن است که وقتی الیزندا مرخصی استعلاجی می گیرد، به عنوان معلم جایگزین انگلیسی عمل می کند. به محض ورود، او بلافاصله با مرلی دوست می شود. او به خود اطمینان دارد و به سرعت احترام دانش آموزان را به دست می آورد که باعث ناراحتی کورالینا شد.

زیرنویس سریال مرلی 2015 - بلو سابتایتل

زیرنویس مرلی ۲۰۱۵ کارلوتا اولچینا در نقش سیلوانا. سیلوانا معلم تاریخ جدید در فصل سوم است که جایگزین کورالینا می شود. او قبلاً چند سال قبل در آنجل گیمرآ معلم بود، و برخی از “مشاء” او را از زمان او به عنوان معلم علوم اجتماعی در دوران تحصیلات متوسطه می شناسند. همه از بازگشت او خوشحال هستند. یوگنی به او خیلی فکر می کند و مرلی وقتی با او ملاقات می کند از او هیجان زده می شود، زیرا فکر می کند آنها شبیه هم هستند. سیلوانا به اندازه مرلی خلاق، سرگرم کننده و نزدیک به دانش آموزان است، و همچنین ذاتا جاه طلب است.
پاو وینیالز در نقش گابریل «گابی» مورالس. گابی معلم ادبیات است که اولین بار در فصل سوم ظاهر شد. ظاهر جوان و انرژی او باعث می شود که در بدو ورود با دانش آموز اشتباه گرفته شود. گابی اگرچه روان رنجور و یک هیپوکندری مرزی است، اما به دنبال کسب بیشترین بهره از زندگی است و فعالانه به دنبال تجربیات جدید و هیجان انگیز است. او جذب الیزندا می شود و وانمود می کند که از جنبش استقلال در تلاش برای جلب محبت های او حمایت می کند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

بهترین نمونه رپورتاژ آگهی موجود در ایران

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح