کد خبر : 196472
تاریخ انتشار : پنجشنبه 18 فروردین 1401 - 16:40

دانلود زیرنویس فیلم Sorority Party Massacre 2012 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Sorority Party Massacre 2012 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Sorority Party Massacre 2012 یک فیلم اسلشر آمریکایی محصول سال ۲۰۱۲ به نویسندگی و کارگردانی کریس دبلیو فریمن به کارگردانی مشترک جاستین جونز و با بازی ایو مائورو و اد اوروس است. برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید https://blue-subtitle.com/sorority-party-massacre-2012/ زیرنویس فیلم Sorority Party Massacre 2012 هر سال، استلا فاونسکین هفت عضو

دانلود زیرنویس فیلم Sorority Party Massacre 2012 یک فیلم اسلشر آمریکایی محصول سال ۲۰۱۲ به نویسندگی و کارگردانی کریس دبلیو فریمن به کارگردانی مشترک جاستین جونز و با بازی ایو مائورو و اد اوروس است.

برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید

https://blue-subtitle.com/sorority-party-massacre-2012/

Sorority Party Massacre (2012) - Pool

زیرنویس فیلم Sorority Party Massacre 2012 هر سال، استلا فاونسکین هفت عضو Sigma Phi Pi را انتخاب می‌کند، انجمنی با فصل‌هایی در سراسر ایالات متحده، تا برای دریافت جایزه اسکین به رقابت بپردازند. در راه رفتن به مزرعه استلا، که در شهر تفرجگاهی دور افتاده گریزلی کوو است، هالی فانینگ، مدعی گرنت، در یک منطقه استراحت متروک کشته می شود.

روز بعد، کارآگاه ویلیام واتس توسط پدر هالی، کاپیتان دن فانینگ، مطلع می شود که او به دلیل استفاده مکرر از زور بیش از حد، از لس آنجلس تعلیق شده است. وقتی دن که از دخترش محافظت می‌کند، اشاره می‌کند که هالی هنوز با او تماس نگرفته است، ویل پیشنهاد می‌کند که به گریزلی کوو برود تا او را زیر نظر داشته باشد، در ازای اینکه دن به او کمک کند تا به نیرو بازگردد.

ویل توسط کریگر به یارو گریزلی منتقل می‌شود و با کلانتر بارنی پی لومپکین و معاون لانگ ملاقات می‌کند. هر سه به مزرعه استلا می روند و با او، شش دختر دیگر (پیج، بروکلین، ورونیکا، جسی لین، کیوکو و اسلون) که برای دریافت کمک هزینه رقابت می کنند، و آگو، دستفروش “مغولوئید” استلا صحبت می کنند. همه آن‌ها ادعا می‌کنند که نمی‌دانند هالی کجاست، بنابراین ویل کمی تحقیق می‌کند و متوجه می‌شود که حداقل از دهه ۱۹۸۰، دختران همخوانی در یارو گریزلی و اطراف آن ناپدید شده‌اند، خبری که بارنی و لنگ را شوکه کرده است. ویل سعی می‌کند با دن تماس بگیرد، اما خط ایستگاه پلیس خراب شده است و تنها تلفن‌های فعال شهر در اختیار استلا و شهردار کارسون است. ویل، بارنی و لنگ به مزرعه استلا می روند و درست زمانی که جسد ورونیکا که توسط زنبورها کشته شده بود، می رسند. وقتی متوجه شد تلفن استلا مرده است، ویل مسئولیت را بر عهده می‌گیرد و بارنی را به خانه شهردار کارسون و لنگ را به کریگر می‌فرستد و به معاون دستور می‌دهد که کریگر او را به کسی برساند که بتواند او را با دن در تماس باشد.

بارنی از خانه کارسون برمی گردد و مدعی است که سر بریده شهردار را در آنجا پیدا کرده است. او و ویل سپس به اسکله می روند، جایی که لانگ در آب مرده است و کریگر وحشت زده در حال فرار از صحنه است. دو مجری قانون به مزرعه باز می گردند و نمی توانند مانع از حلق آویز کردن استلا شوند. همه، منهای کیوکو گمشده، در اتاق غذاخوری جمع می شوند، اما به دلیل وحشت ناشی از قطع برق، از هم جدا می شوند و جسد کیوکو در یخچال پیدا می شود. در طول هرج و مرج، اسلون به آتش کشیده می شود و می سوزد.

در جای دیگری از ملک استلا، بروکلین به سر جسی لین چاقو می زند. ویل پس از دنبال کردن یک مسیر خونین که از بقایای جسی لین به یک اتاق مخفی منتهی می شود، بروکلین و بارنی را در هم گره خورده می یابد. بارنی ویل را فریب می دهد تا با تله خرس خود را ناتوان کند و بروکلین را آزاد می کند و تهدید می کند که پیج و آگو را دنبال کند. بارنی ویل را به اسکله می‌برد و به او اطلاع می‌دهد که او کسی است که در دهه‌های گذشته دختران خانواده همسرش را به قتل رسانده است، پس از کمک به پنهان کردن قتل رقیبش توسط استلا، که بدون اطلاع بارنی و استلا، الهام گرفته شده است. عمه بروکلین برگشت به مزرعه، پیج و آگو (که واقعاً یک کلاهبردار به نام برایان است) توسط بروکلین تبردار تعقیب می‌شوند که از «عزیزان گروهی» متنفر است و کسی بود که استلا را به دار آویخت. پیج با بروکلین مبارزه می کند و او را خفه می کند.

Sorority Party Massacre (2012) - IMDb

زیرنویس Sorority Party Massacre 2012 هنگامی که بارنی از شادی کردنش به پایان می رسد، ویل یک بلندگو را می گیرد و آن را به قفسه سینه بارنی فشار می دهد، که باعث می شود ضربان ساز بارنی بد کار کند و ظاهراً او را می کشد. پیج و برایان به ویل ملحق می شوند و با هم قایق کریگر را آماده می کنند تا آنها را به کمک برساند.

ویل راضی است که همه چیز تمام شده است، تا اینکه متوجه نیش زنبور به بازوی پیج می شود. پیج که متوجه می‌شود کارآگاه به سراغ او می‌رود، آگو را ناک اوت می‌کند و ویل را به دریا می‌اندازد در حالی که ادعا می‌کند که او فقط قصد ترساندن ورونیکا را داشته، نه اینکه او را بکشد. ویل موفق می شود پیج را در آب بکوبد و او را غرق کند. بعداً، در حالی که ویل از دستشویی محوطه خود استفاده می کند، توسط یک کارآگاه رقیب نفرت انگیز مورد تمسخر و تمسخر قرار می گیرد و درست زمانی که دن وارد می شود، او را به چرخش می اندازد.

در حالی که مجله ۱nflux گفت که کارگردانی و نویسندگی آن ناقص بود و شخصیت‌ها با وجود بازیگران مناسب دوست نداشتند، اعتراف کرد که Sorority Party Massacre “هنوز یک مستقل قابل قبول است که با بودجه بسیار کم کنار هم قرار گرفته است” و امتیاز ۵/۱۰ را تضمین می کند.

امتیاز ۲/۵ توسط استیسی لین ویلسون از Dread Central به فیلم داده شد که نوشت: “Sorority Party Massacre نه یک مهمانی کمدی است و نه یک قتل عام به سبک ترسناک. اما در کل بد نیست. برای من بهترین چیز است. در حال کشف یک بازیگر خوب بود که یادم نمی‌آید قبلا دیده باشم – کیت کامپتون، که بازی‌اش از همه دخترانی که در یک آسیاب کنار هم قرار می‌گیرند ظریف‌تر است. برخی از صحنه‌های مرگ در صورتی که اشتباهاً اجرا نشده باشند، مبتکرانه هستند (به طور جدی بودجه کم. به فیلمنامه‌ای به این جاه‌طلبی آسیب می‌زند)» و «اگر هیچ چیز بهتری برای انجام دادن ندارید، و به‌ویژه اگر فردی هستید که دوست دارید شاهزاده‌هایی را که با لباس ناچیز جیغ می‌کشند تماشا کنید، پس شاید گروه Sorority Party Massacre ارزش یک نگاه کردن را داشته باشد»

Sorority Party Massacre (2012) - IMDb

به طور مشابه، در بررسی برای اخبار ترسناک، دیو گامون به این نتیجه رسید که “ارزش یک نگاه برای طرفداران کرایه فن اسلشر” را دارد در حالی که به آن امتیاز ۳/۵ می دهد. ویل براونریج از فیلم The Film Reel به شدت از این تصویر انتقاد کرد و نوشت: “قتل عام مهمانی گروهی چیزی بیشتر از زنانی است که لباس اندک پوشیده اند، می دوند و فریاد می زنند و سپس به حداقل شکل ممکن می میرند. اگر اد اوراس در نقش کلانتر لومپکین نبود. و توماس داونی در نقش کارآگاه واتس، چیز بسیار کمی برای لذت بردن وجود دارد. این دو شخصیت موفق می شوند سرگرم کننده و تماشای خنده دار باشند. در پایان فیلم، فیلمنامه با پیچش های دیوانه کننده زیادی پر می شود، که شما با این فرض که از فریاد زدن در تلویزیون با دوستان خود لذت می برید، فیلم یک شب مستی عالی را برای شما رقم می زند، اما فراتر از آن، بهتر است از آن اجتناب کنید.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

بهترین نمونه رپورتاژ آگهی موجود در ایران

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح