کد خبر : 195403
تاریخ انتشار : چهارشنبه 18 اسفند 1400 - 14:32

دانلود زیرنویس فیلم The Batman 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Batman 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Batman 2022 «بتمن» مت ریوز یک فیلم ابرقهرمانی نیست. نه واقعا. همه چیزها وجود دارد: بت‌موبیل، کت و شلوار زمخت، وسایلی که توسط ساقی قابل اعتماد آلفرد ساخته شده است. و البته، در مرکز، خود Caped Crusader قرار دارد: در حال فکر، عذاب، و جست و جوی عدالت شبانه خود در

دانلود زیرنویس فیلم The Batman 2022 «بتمن» مت ریوز یک فیلم ابرقهرمانی نیست. نه واقعا. همه چیزها وجود دارد: بت‌موبیل، کت و شلوار زمخت، وسایلی که توسط ساقی قابل اعتماد آلفرد ساخته شده است. و البته، در مرکز، خود Caped Crusader قرار دارد: در حال فکر، عذاب، و جست و جوی عدالت شبانه خود در شهر گاتهام که در حال فروپاشی و تباهی است.

برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید

https://blue-subtitle.com/the-batman-2022/

The Batman Movie Review: Peter Bell on Matt Reeves' 2022 Film

زیرنویس فیلم The Batman 2022 اما در دستان مطمئن ریوز، همه چیز به طرز خیره کننده ای زنده و جدید است. او به‌عنوان کارگردان و نویسنده، داستانی آشنا به‌نظر می‌رسد و آن را حماسی، حتی اپرا، ساخته است. «بتمن» او بیشتر شبیه یک درام جنایی تلخ دهه ۷۰ است تا یک فیلم پرفروش و پرفروش. با اکشن جنبشی و غیرقابل پیش‌بینی‌اش، فیلم‌هایی مانند «جنگجویان» و همچنین یکی از بهترین‌های این ژانر، «ارتباط فرانسوی» را به یاد می‌آورد. و با یک سری قتل‌های پرمخاطب که طرح را هدایت می‌کنند، گاهی اوقات چنین احساس می‌شود که قاتل زودیاک شهروندان گاتهام را به وحشت انداخته است.

و با این حال، با وجود این سنگ محک، این فیلم بدون تردید یک فیلم مت ریوز است. او در اینجا همان کاری را که با آثار جذابش در مجموعه «سیاره میمون‌ها» انجام داد انجام می‌دهد: منظره‌ای هیجان‌انگیز و سرگرم‌کننده خلق کرد، اما در خطرات واقعی و احساسی. این یک فیلم بتمن است که از جایگاه خود در فرهنگ پاپ آگاه است، اما نه به صورت متا و چشمک. در عوض، افسانه شخصیت کتاب های مصور را تصدیق می کند، فقط برای بررسی آن و ابداع مجدد آن به روشی قابل توجه و جسورانه. فیلمنامه ریوز و پیتر کریگ این قهرمان را مجبور می‌کند تا تاریخچه‌اش را زیر سوال ببرد و با هدفش مقابله کند، و با انجام این کار، دریچه‌ای برای ما به‌عنوان بیننده ایجاد می‌کند تا روایت‌هایی را که در زندگی‌مان به آن چسبیده‌ایم به چالش بکشیم.

و با به عهده گرفتن رابرت پتینسون در نقش بروس وین، بازیگری داریم که نه تنها آماده است، بلکه گرسنه است تا غرایز عجیب و غریب و تاریک این شخصیت را کشف کند. این وارث پرشور ثروتی نیست که در یک لباس باحال لگد بزند. این تراویس بیکل با لباس بت است، جدا و سرخورده. او دو سال از دوران تصدی خود به عنوان بتمن می گذرد، و جنایتکاران را از بالا در برج وین ردیابی می کند – تغییری الهام گرفته از پراکندگی معمول وین مانور، که حاکی از انزوای بیشتر از جامعه است. او با صدای آغازین گفت: “آنها فکر می کنند من در سایه ها پنهان شده ام.” “اما من سایه هستم.” در روشنایی سخت روز، پتینسون حال و هوای خماری ستاره‌های راک مستقل را به ما می‌دهد. اما در شب، می‌توانید عجله‌ای را که او از وارد شدن به داخل و اجرای نسخه انتقام‌جویی‌اش به دست می‌آورد، حتی در زیر ابزار تاکتیکی و سیاهی چشم مشاهده کنید.

The Batman Review - IGN

زیرنویس The Batman 2022 همانطور که او تقریباً در تمام نقش‌هایی که از زمان «گرگ و میش» که او را به یک سوپراستار جهانی در سال ۲۰۰۸ تبدیل کرد، نشان داده است، و با نویسندگانی از دیوید کراننبرگ گرفته تا کلر دنیس و برادران سافدی کار می‌کند، پتینسون بهترین حالت خود را دارد وقتی در نقش شخصیت‌هایی بازی می‌کند که باعث ناراحتی شما می‌شوند. .

حتی بیشتر از کریستین بیل در این نقش، پتینسون بسیار ماهر است که ویژگی های زیبا و زاویه دار خود را ناراحت کننده جلوه دهد. بنابراین هنگامی که او برای اولین بار از زوئی کراویتز غیرممکن در نقش سلینا کایل جاسوسی می کند، که به وسیله موتورسیکلت چرمی او خم می شود و به دنبال عدالت شبانه خودش از محل فرار می کند، یک سوسو زدن غیرقابل انکار در چشمانش وجود دارد: اوه. او هم مثل من یک عجایب است

پتینسون و کراویتز شیمی دیوانه کننده ای با یکدیگر دارند. او از نظر جسمی و عاطفی در هر مرحله همتای اوست. این زن گربه ای خرخره نیست: او یک مبارز و یک بازمانده با قلبی وفادار و حس قوی نسبت به آنچه درست است است. کراویتز پس از نقش اصلی خود در فیلم هیجان‌انگیز استیون سودربرگ به نام «کیمی» همچنان جذابیت شدید و قدرتی آرام را آشکار می‌کند.

او بخشی از ردیف بازیگران قاتل است که همگی نقش‌های گوشتی را بازی می‌کنند. جفری رایت صدای کمیاب آرمان گرایی و نجابت به عنوان کمیسر نهایی گوردون است. جان تورتورو در نقش کارمین فالکون، رئیس جنایتکار، سردرگم است. اندی سرکیس – سزار در فیلم‌های میمون‌های ریوز – در نقش آلفرد حکمت و صمیمیت پدرانه را به ارمغان می‌آورد. کالین فارل به‌عنوان اسوالد کوبل‌پات شرور و شرور که بیشتر با نام پنگوئن شناخته می‌شود، کاملاً غیرقابل تشخیص است. و پل دانو در نقش The Riddler کاملاً ترسناک است که انگیزه خود برای انتقام گیری ستون فقرات داستان را فراهم می کند. او در اینجا به گونه ای افراط می کند که یادآور کار شگفت انگیز او در «خون خواهد بود» است. آشفتگی او آنقدر شدید است که ممکن است به طور غیرمنتظره ای بخندید تا تنش ایجاد شده را بشکنید. اما هیچ چیز سرگرم کننده ای در تصویر او وجود ندارد. دانو به شما این حس را می دهد که انگار در حال تماشای مردی هستید که واقعاً و عمیقاً آشفته است.

The Batman spoiler-free review: Is The Batman good?

این به این معنی نیست که «بتمن» یک داونر است. دور از آن. علیرغم مدت زمان طولانی نمایش نزدیک به سه ساعت، این فیلمی است که به طور مداوم از نظر ظاهری جذاب است. جالب‌ترین بت‌موبیل تا به حال – یک وسیله نقلیه عضلانی که مستقیماً از «مکس دیوانه: جاده خشم» بیرون آمده است – در یکی از تپنده‌ترین سکانس‌های فیلم نقش برجسته‌ای دارد. این یک تصادف پیچیده تعقیب و گریز ماشینی و واکنش زنجیره ای است که با یک شات وارونه از خشم آتشین به پایان می رسد که به معنای واقعی کلمه باعث شد در حین نمایش فیلمم کف بزنم. در طول دعوا در یک کلوپ شبانه که با نورهای قرمز تپنده مشخص می شود، می توانید هر مشت و لگد را حس کنید. (این یکی از جذاب‌ترین عناصر دیدن این ابرقهرمان در روزهای اولیه اوست: او شکست‌ناپذیر نیست.) و تیراندازی در راهروی سیاه‌رنگ، که فقط با انفجار تفنگ ساچمه‌ای روشن می‌شود، هم دلخراش و هم خیره‌کننده است. موسیقی متن آهنگساز کهنه‌کار مایکل جیاکینو، قدرت صحنه‌هایی از این دست را به‌شدت افزایش می‌دهد. او که بیشتر به خاطر موسیقی فیلم پیکسارش شناخته می‌شود، با «بتمن» کار کاملاً متفاوتی انجام می‌دهد: ضربی و شیپوری، عظیم و سخت است، و شما آن را در اعماق قلب خود احساس خواهید کرد.

ریوز با همکاری هنرمندان و صنعتگرانی که در راس بازی خود فعالیت می کنند، فیلمی ساخته است که می تواند در عین حال اثیری و در عین حال سنگین، قابل توجه و در عین حال امپرسیونیستی باشد. گریگ فریزر، فیلمبردار، همان ترفند جادویی خیره‌کننده‌ای را انجام می‌دهد که با کار نامزد اسکار خود در «تلماسه» دنیس ویلنوو انجام داد: از میان باران‌های ریزش‌بار و نورهای نئون، تصاویر او هم گیجی و هم سنگینی دارند. استفاده او از سایه و سیلوئت استادانه است و برای انتقال حس پیشگویی و تنش بسیار مفید است. من می توانم یک مقاله کامل و جداگانه در مورد استفاده های زیاد فیلم از رنگ قرمز بنویسم تا انرژی، خطر و حتی امید را نشان دهم. و طراحی صحنه و لباس از ژاکلین دران بزرگ – با دیو کراسمن و گلین دیلون که لباس خشن و خشن پتینسون را طراحی می‌کنند – به خوبی حال و هوای جذاب و هیجان‌انگیز فیلم را تکمیل می‌کند.

این زیباترین فیلم بتمن است که تا به حال دیده اید – حتی اگر واقعاً یک فیلم بتمن نباشد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

بهترین نمونه رپورتاژ آگهی موجود در ایران

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح